Turnaj ve florbalu

Milí příznivci sportu, zvláště florbalu!

V pátek 2.prosince se na nedaleké škole ZŠ Mazurská konaly turnaje mezi týmy 10 přihlášených základních škol na Praze 8. Naše školní reprezentace-tým 8 skvělých kluků z prvního stupně, bojovala všemi silami a držela se velice dobře. Kluci používali skvělou taktiku, a přestože je stále co pilovat a trénovat, zhostili se naprosto úžasně své role. Ve své skupině nejdříve skončili na 3. místě, a to jen velmi těsně. Pak bojovali o celkové 5.místo s týmem ZŠ Žernosecká, kde se až v závěrečných nájezdech štěstí usmálo na tým soupeře. Z deseti zúčastněných škol se letos naše ZŠ Dolákova umístila na pěkném 6. místě. Nutno dodat, že jsme na jejich výkon a sportovní kamarádské chování v týmu náležitě hrdí. Pochvala přišla i od pořadatelů. Pokřik: “ HEJ, HEJ, HEJ, DOLÁKOVKA NEJ!“ fungoval velmi dobře a soupeři na něj určitě nezapomenou! 🙂

Děkujeme ZŠ Mazurská a jejím pořadatelům a učitelům za moc pěkné dopoledne, kterému vládl duch fair play, za výbornou organizaci a milé zázemí. Děkujeme všem soupeřům za možnost získání nových herních zkušeností. Těšíme se na další zápasy.

Náš tým ZŠ Dolákova 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *