Třídění má smysl

Během podzimu se podařilo naší škole získat do všech učeben nádoby na tříděný odpad. Máme velkou radost, že mají nyní všechny děti napříč školou možnost aktivně a uvědoměle pomáhat přírodě tříděním plastů, papíru a samozřejmě směsného odpadu.

Deváťáci pomohli s paní učitelkou VV na 2. stupni upravit rozměry papírových nádob do tříd, kde to bylo zapotřebí. Tyto nádoby si mohou děti vyzdobit či popsat dle vlastní fantazie. A hlavně je ve spolupráci s paní uklízečkami používat. Velkou pochvalu a díky mají všechny třídy, kde již nádoby dětem slouží delší dobu a kde třídění funguje se samozřejmostí.

Děkujeme vedení školy za zajištění těchto užitečných nádob a podporu této akce.

Za ENVIRO ZŠ, Zuzka H. a Šárka D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *