Sbírka pro dobrou věc

Vážení rodiče,

od 11. prosince 2023 do 29. ledna 2024 probíhá na naší škole Sbírka pro dobrou věc. Sbírá se dětské oblečení a boty, hračky, stavebnice, deskové hry, školní potřeby a knihy. Získané věci potom poputují na „Trh“, který se bude konat v kulturním domě Ládví ve velkém sále. Tam budou všechny nasbírané věci vystaveny a budou se „prodávat“. Každý návštěvník si může vybrat, co bude chtít, a do kasičky věnuje dobrovolnou částku. V minulých letech šly peníze pro Klokánka, tentokrát by organizátoři chtěli udělat změnu a věnovat to konkrétnímu dítěti třeba na vozík.

Pokud byste tedy doma našli věci, pro které již nemáte využití, budeme rádi, když se do sbírky zapojíte. Stačí věci přinést v igelitové tašce před začátkem vyučování do vestibulu školy, kde si je od Vás převezme paní šatnářka a umístí je do sběrných nádob.

Mockrát Vám děkujeme za Vaši případnou podporu.

ZŠ Dolákova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *