Mikulášská koleda v podání devátých tříd aneb Přinášíme radost po celé škole

Úterý 5. 12. 2023 byl den ve znamení tradiční mikulášské koledy, kterou připravily třídy 9.A a 9.B. Naši žáci se rozhodli rozsvítit oči a neskrývané úsměvy všem spolužákům.

Nejprve se žáci vydali na koledu, která přinesla radost dětem ve školce, které nás přivítaly s mikulášskou básničkou a tleskáním. Následovalo putování do 1. a 2. stupně naší základní školy. Poslední zastávkou byla školní družina, kde naši žáci nezapomněli ani na ty, kteří po škole zůstávají.

Tento školní mikuláš byl také projevem soudržnosti naší školní komunity. Děkujeme všem, kteří se na přípravě a realizaci této akce podíleli. Věříme, že jsme přinesli úsměv na tváře a vytvořili si krásné společné vzpomínky.

Mgr. Daniel Honeš, Bc. Miroslav Záveský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *