První místa ve výtvarné soutěži

Minulý školní rok se i přes distanční výuku naši žáci opět zúčastnili 17. ročníku preventivně-vzdělávacího projektu – Svět očima dětí, který organizuje odbor tisku a public relations Ministerstva vnitra a je pod záštitou ministra Jana Hamáčka. Cílem preventivně-vzdělávacího projektu je prevence sociálně patologických jevů a zvyšování informovanosti. Tentokráte se žáci měli zabývat velmi aktuálními tématy a to: Bezpečnost v online světě a Nomofobie (závislost na telefonu). Téma výtvarně zpracovali s velkou kreativitou a jsme moc rádi, že jsou jejich díla zařazena mezi ty nejlepší a byly náležitě oceněny. Ještě jednou gratulujeme!

Mezi výherce patří:

Klementina Chvátalová s 1. místem ve výtvarné kategorii

Marek Hlava s 1. místem v 3D kategorii

Nicol Dušková s 2. místem ve výtvarné kategorii

Lucie Štechrová s 3. místem ve výtvarné kategorii

   

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *