Pexesový turnaj 1. tříd

Milí příznivci logických, společenských a deskových her.

V pátek jsme naším prvním třídám připravili turnaj v pexesu! Klání trvalo téměř 2 hodiny a děti si v něm procvičily obrazovou paměť, počítání dvojic, spolupráci, dodržování pravidel hry. V každé třídě proběhlo nejprve 1.kolo ve skupinách, ze kterých vzešla semifinálová skupinka. To soustředění, ta touha vyhrát, to byste museli vidět na vlastní oči!👍

Do finále se za 1.A dostal velice ostřílený a talentovaný soutěžící Mikeš 🐈 a za 1.B neméně ostřílený a talentovaný Kuba K.🐲. Tito přeborníci nabrali přes víkend sílu a nacvičili taktiku a utkali se společně v pondělí poslední hodinu. Hlavním rozhodčím byl pan asistent Petr a na vše dohlížela ještě paní asistentka Šárka.

Obě paní učitelky mezitím s dětmi četl že Slabikáře a držely palce. Až se otevřely dveře a! – Výsledek byl oznámen: Přeborníkem prvních tříd se v této Pexesové soutěži stal Kuba K. a s rozdílem pouhé 1 dvojice za ním se na druhé místo postavil Mikeš. Hlavní cenu, Kinder čokoládu, si Kuba jistě náležitě užil a i Mikeš byl drobnějšími dobrůtkami jistě potěšen. Ostatní soutěžící byli sladce odměněni již v pátek.

Těšíme se na další soutěž a přejeme krásný den!!!♥️👍

Paní učitelky Šarka a Míša

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *