Jarní klíčení aneb „Jarní strašidlo“

Hezký den všem čtenářům našeho webu, už se také těšíte na jaro, jako my? 🙂

Posílám tímto do světa zprávu, že ve třídách na 1. stupni chystáme za pár týdnů ENVIROMENTÁLNÍ dílny „Jarní klíčení“. Paní učitelky rodičům jistě napíší, co budou malí pěstitelé a zahradníci potřebovat. Pro inspiraci přikládám krásný pracovní list, který nám poslalo nakladatelství ALTER.

Pokud by někdo z vás, dospělých, toužil udělat dobrou věc, může například darovat naší škole zeminu, pěstitelský substrát, semínka zeleniny i květin, malé květináče, atp. (krtky nebereme, leda ochočené).

Těšíme se, držte palce, ať nám semínka vyklíčí!

Pracovní list (PDF)

za EKOtým Šárka Dlohožková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *