Dolákovka získala grant od O2 Chytré školy

Vážení rodiče,

rádi bychom se pochlubili, že naše škola nedávno získala prestižní grant od O2 Chytré školy! Tato významná podpora nám otevírá dveře k novým a inovativním projektům, které jistě obohatí oblast vzdělávání ve světě digitálních technologií a bezpečného chování na internetu.

O2 Chytrá škola je program zaměřený na podporu moderního vzdělávání. Poskytuje finanční prostředky a podporu pro školy, které usilují o inovace a zlepšení ve vzdělávání, jak správně využívat digitální technologie a být přitom v bezpečí internetu. Děti naší MŠ, žáci, učitelé ale i rodiče se v průběhu roku mohou těšit na nejrůznější semináře, projektové aktivity a další vzdělávací programy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *