1.A a 1. B na ŠVP – zpoždění příjezdu

Dobrý den,

aktuálně jsme museli zastavit u čerpací stanice u Jičína z důvodu poruchy autobusu. Čekáme na náhradní autobus – budeme mít zpoždění, ale zatím nevíme jak dlouhé. Jakmile vyrazíme, dáme Vám vědět. Děti jsou v pořádku.


4. den

Dnešní den opět začal s úsměvem, dobrou náladou a bohatou snídaní. Počasí nám přeje, a tak jsme opět vyrazili na procházku do přírody. Za vzorné chování během celého pobytu byly děti po obědě odměněny zmrzlinou. O poledním klidu následovalo balení se domů, které s vypětím všech sil nakonec všichni zvládli. 😅
Odpoledne děti vyrazily na Hančovu chalupu a večer je čeká vytoužená závěrečná diskotéka.


3. den

Po dobrém spánku se děti probudily s úsměvem na tváři do nového dne. Po snídani a chvilce učení jsme se vydali na krátkou procházku zakončenou aktivitami na dětském hřišti. Po návratu nás čekal oběd v podobě oblíbených řízků, na kterých si všichni pochutnali. Odpoledne se neslo v duchu sportovních her. Na večer je pro děti připravena „bojovka“. Všichni si pobyt užívají i paní učitelky 🙂


2. den

Po vydatné snídani následovala kraťoučká výuka a zdravá svačinka. Počasí nám přeje, a tak děti mohly část dopoledne strávit venku a vytvořit si trička na památku. Rajská omáčka k obědu dětem moc chutnala a po poledním klidu se vydaly na stopovačku k rozhledně Žalý.


1. den

1.A a 1.B si užívají na škole v přírodě v Krkonoších a posílají první pozdravy. Penzion Martinova bouda je krásný a útulný, počasí nám přeje… tak hurá do přírody!


Vážení rodiče,

všichni účastníci školy v přírodě v pořádku dorazili na místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *