Žáci z KMD předávali cenu za nejlepší divadelní představení

Aneb tajemství Adriana Molea odhaleno

Ve čtvrtek 11. dubna jsme s Klubem mladého diváka navštívili 3. společné představení, které pro naše žáky bylo velmi speciální. Před začátkem představení probíhalo slavnostní předávání ceny za nejlepší představení sezóny 2022/2023 právě pro divadelní hru Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾. Cenu režisérovi představení Miroslavu Hanušovi předávali naši žáci: Dominika Lahodná (6.A) a Jan Rezek (6.A). Během přestávky pak byli žáci ze ŽŠ Dolákova vyzpovídáni pro účely natáčení dokumentu o fungování KMD.

Divadelní hra Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ zřejmě právem sklízí úspěchy u členů KMD, protože i naši žáci na ni měli kladné odezvy. Celé odpoledne jsme si užili slavnostní divadelní atmosféru a těšíme se na další divadelní představení. Divadlu zdar!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *