Vesmírňáci ve Stromovce

Ahoj, vesmírní přátelé,

v pondělí 13. 2., hned po jarních prázdninách, se naše třídy 4.B+5.A vydaly do PLANETÁRIA ve Stromovce, dokud to ještě šlo. Pražské Planetárium totiž na jaře čeká velká rekonstrukce promítacího sálu. Stane se tak nejmodernějším Planetáriem na světě. Náš program měl název „Pohyby Země“. Zopakovali jsme si, co už známe z hodin Přírodovědy a dozvěděli se i několik nových informací. Užili jsme si hodinu pod noční hvězdnou oblohou.

Po skončení programu se děti mohly podívat na modely vesmírných sond a zajímavých objektů v předsálí Planetária nebo si koupit nějaký suvenýr v místním obchůdku. Odměny ve formě samolepek, pohlednic nebo mapu Marsu jsme si přivezli do třídy. Bylo to super!

Šárka a Markéta + děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *