Školní BeeBallová liga Prahy 8

V pátek 5.5. se na hřišti Joudrs odehrála školní BeeBallová liga pro 1.-3. třídy, které se zúčastnilo 8 týmů. Tři smíšené týmy přivedla ZŠ Žernosecká, 3 týmy měla i ZŠ Ústavní. Naše škola zvolila trochu jinou taktiku (hlavně vzhledem k blížícímu se MČR) a zúčastnila se s týmem složeným pouze z třeťáků a s týmem složeným pouze z prvňáčků. O to větší bylo naše překvapení, když jsme se nakonec potkali ve finále :-).

Všem dětem velký dík za obrovské nasazení a klobouk dolů před prvňáčky, kteří neskutečně překvapili, bojovali jako lvi až do konce a tudíž mohli s dobrým pocitem zatleskat starším spolužákům, kterým nakonec sice ve finále podlehli, ale už teď je jasné, že někteří z nich budou na MČR velkou posilou.

Věříme, že nám k úspěchu dopomohla i fanouškovská základna, která nám věřila do poslední chvíle a díky nimž na nás padla únava až po návratu do školy :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *