Ohlédnutí za výletem Pražské Benátky

Třídy 6.B, 7.C a 8.B se nezalekly obávaného pátku 13. a vyrazily na výlet do centra Prahy. Po procházce přes téměř liduprázdný Karlův most jsme se podívali do muzea, abychom odhalili příběh vzniku světoznámé památky a pokochali se pohledem na zachované oblouky původního kamenného Juditina mostu. Prohlídka byla dlouhá tak akorát, aby to naše trpělivost vydržela, protože zlatý hřeb výletu nás teprve čekal. Díky plavbě po Vltavě se nám naskytnul jedinečný pohled na samotný Karlův most a další pamětihodnosti Prahy a to z velmi netradičního úhlu pohledu. Kapitán lodi byl nejen zkušeným plavby vedoucím, ale i turistickým průvodcem a zásoboval nás zajímavostmi a historkami a při tom všem jsme si v teple kamínek mohli vychutnávat horký čaj či limonádu! Výlet jsme si moc užili a těšíme se na další dobrodružství v našem krásném městě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *