Evropský den jazyků na GULZU

Minulý týden se žáci devátých tříd zúčastnili soutěžní akce u příležitosti Evropského dne jazyků. Událost pořádalo Gymnázium U Libeňského zámku pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol z Prahy 8. Naši deváťáci sestavili hned tři šestičlenné týmy! Všechny týmy úspěšně absolvovaly 19 různorodých úkolů. Zadání byla rozmanitá, ale všechny spojovala stejná tematika Evropy, jazyků a hlavně porozumění a spolupráce. Účastníci tak prošli například Španělskou vesnicí, Chorvatskou faunou, ale i Kreativní dílnou a byli odměněni drobnými cenami. Kromě věcných odměn byl jistě přínos i v možnosti nahlédnout za dveře středoškolského vzdělávání a nasát trochu atmosféry, která žáky devátých tříd brzy čeká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *