Dolákovka nesedí doma!

Po vánočních prázdninách a po lednovém odpočinku jsme si lámali hlavu, jak skloubit výuku dvou předmětů, o které jsou žáci již delší dobu ochuzeni – výtvarné a tělesné výchovy. A povedlo se. Vznikl projekt – Dolákovka nesedí doma!

Jako cíl jsme si stanovili zapojit co nejvíce žáků z 2. stupně do nějaké pohybové aktivity mimo domov, např. procházka, běh, a spojit ji s kreativní činností – fotografováním. Tím by měla vzniknout spousta snímků z přírodních zajímavostí i historických míst Prahy 8, které pak budou vystaveny v rámci výtvarné výchovy.

Věříme, že by tento projekt mohl vést k odreagování, načerpání sil i k aktivnímu odpočinku na čerstvém vzduchu.

Tak neseďte doma a hurá do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *