Čtvrťáci v Národním divadle

Tak jsme si konečně zase vyrazili. A rovnou do Národního divadla! Trošku jsme se předem připravili. Nedávno jsme si povídali o Bedřichu Smetanovi, národním obrození, sbírce na stavbu divadla… Takže jsme dokonce sklidili pochvalu, kolik toho víme. Měli jsme štěstí na krásné počasí. Na terase sluníčko hřálo, a ten pohled na Hrad, Petřín nebo Vltavu, byl nezapomenutelný. Když nás společně posadili do prázdného hlediště, nebo jsme viděli připravené jeviště pro zkoušku orchestru a sboru z druhé galerie, sáhli si na základní kameny z Řípu a jiných důležitých míst naší historie, zatajil se nám dech a hrdí na náš domov jsme byli úplně všichni. Prohlídku Národního divadla jsme ještě vylepšili svačinou na Slovanském ostrově a zastávkou na zmrzce na Národní třídě. Byl to parádní výlet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *