5.A v Zoo

Den dětí v Zoo

Děkuji všem přítomným dětem a paní Kudynové s vnoučkem Marečkem a posile z řad náčelníků Ondrovi, za moc krásné dopoledne v Zoo, kde jsme si užili jako první návštěvníci slunečné ráno v klidu a pohodě hroší, sloní a žirafí snídani, surikatí rozcvičku, lamí mláďátka, zmrzlinu, klobásu, ledovou tříšť, trdelník, nákup plyšáků, vrabčí náletovou svačinu. Pak jsme sešli dolů do Zoo přes ptačí voliéry, zaběhali jsme si sprint u radaru, viděli mlokarium, pavilon šelem, navštívili gorily (velmi zábavná podívaná), počkali u dikobrazů na kluky v suvenýrech, mrkli se na gaviály, plameňáky, opičí ostrovy a vyřádili se v rezervaci Bororo. Šikovní průzkumníci zvládli i Indonéskou džungli místo Borora.

Nakonec jsme zamávali Kudynovic rodince a fandili našim známým policistům při hudebním vystoupení. U východu ze Zoo během mrknutí oka ještě někdo stihl koupit suvenýr, a pak už spočítat všechny děti a hurá na autobus.

Hra na sardinky v autobusu 236 byla velmi záživná, ZŠ Libčická nakonec pod velkým nátlakem sardinek z Dolákovky nevydržela nápor a opustila autobus už na Zhořelecké v plném počtu.
Naše sardinky se na konečné osvobodily a přesně s koncem vyučování dopluly kolem vrátnice školy do šatních skříněk a na oběd.

Všem díky a jsem ráda, že můžu všechny pochválit za povedený prima výlet.

Šárka D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *