Změna výdejního času obědů pro žáky distančního vzdělávání – změna

Jelikož 1. a 2. třídy přecházejí od 18. 11. 2020 z distanční výuky na prezenční, mění se organizace výdeje obědů ve školní jídelně.

Žákům, kteří setrvávají na distančním vzdělávání, budou od 18. 11. 2020 vydávány obědy v době od 13.00 do 13.30 h. Dle zájmu žáků si obědy přihlaste a navolte.

Dle nařízení MŠMT se od 18. 11. 2020 děti z distančního vzdělávání nesmí v jídelně stravovat.

Žákům, kteří setrvávají na distančním vzdělávání, budou z výdejního místa (cvičná kuchyňka) vydávány obědy pouze do řádně vymytých přinesených nádob, a to v době od 13.00 h do 13.30 h.

Oběd si mohou vyzvednout pouze žáci, v budově školy jsou povinni použít ochranný prostředek dýchacích cest. Jiným osobám nebude vstup do školní budovy umožněn. Při případném čekání na výdej oběda je nutné dodržovat rozestupy.

Od pondělí 23. 11. 2020 bude pravděpodobně vše jinak, o změnách Vás budeme informovat.