Sportovní den pro MŠ

Dne 5. června proběhl sportovní den pro naší mateřskou školku. Akci organizovali žáci žákovského parlamentu. Ti si připravili sedm soutěžních disciplín, mezi kterými nechyběl například opilý slalom, opičí dráha, odpal pálkou či střelba vodní pistolí.

Nejprve bylo potřeba si malé sportovce rozdělit do desetičlenných skupinek a mohlo se vyrazit na sportovní stanoviště. Děti byly moc šikovné, sportovní disciplíny úspěšně zvládly.

Pro naše parlamenťáky to byla neocenitelná zkušenost, kdy si vyzkoušeli nejen vymyslet a připravit jednotlivé disciplíny, ale také pomáhat dětem a podílet se na realizování celého sportovního dopoledne. Jsme moc rádi, že se nám propojení práce malých a velkých daří. Spolupráce s naší MŠ si velmi vážíme a těšíme se na další společné akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *