Rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

školní rok 2020/2021 začne 1. 9. 2020 v běžném režimu s určitými hygienickými a protiepidemickými opatřeními. Jistě se chystáte doprovodit svého školáka, či školačku na první cestě do školy. Rádi bychom Vám proto nastínili organizaci prvního školního dne:

V 8.00 h proběhne slavnostní přivítání prvňáčků v atriu školy. Této ceremonie se může zúčastnit libovolný počet doprovázejících osob. Po rozdělení do prvních tříd odejdou děti se svou třídní paní učitelkou do své třídy. Spolu s žákem může jít do třídy ale pouze jedna osoba z jeho doprovodu. Ve třídě se děti seznámí s třídní paní učitelkou a čeká je i překvapení v podobě dárku. Je možné si ve třídě svého prvňáčka také vyfotit (z důvodu GDPR žádáme fotografující, aby nefotili jiné osoby bez jejich souhlasu). Poté si rodiče převezme paní vychovatelka, která jim v atriu nebo v družině (dle počasí) předá důležité informace týkající se školní družiny. Následně se paní vychovatelky vymění s třídními učitelkami, které poskytnou informace týkající se třídy. Po ukončení paní vychovatelky předají děti jejich doprovodu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *