Ředitelské volno

Vážení rodiče,

ředitelka školy v souladu s § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. (školský zákon), v platném znění, vyhlašuje na čtvrtek a pátek 2. a 3. května 2024 ředitelské volno.

Důvodem je provedení první etapy rozsáhlých malířských a opravných prací, jejichž realizaci z organizačních důvodů nejsme schopni uskutečnit pouze v termínu letních prázdnin, během kterých jsou různé části školy pronajímány externím subjektům. Jedná se převážně o nátěry emailů na chodbách školy, které jsou již v nevyhovujícím stavu. Jejich oprava je časově náročná a trvá několik dní, než zápach způsobený nátěrem vyprchá. Z tohoto důvodu není během těchto prací možná přítomnost osob v budově školy. Druhá, případně i další, etapa oprav je plánovaná na období letních prázdnin – dle vytížení budovy školy a dostupnosti termínů subjektu, který pro školu tyto práce zajišťuje.

Školní jídelna a školní družina nebudou během ředitelského volna v provozu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *