Vážení rodiče,

v pondělí 14. 6. 2021 se budou konat závěrečné třídní schůzky. Vzhledem k hygienickým opatřením bude příchod rodičů do školy rozdělen na etapy následovně:

• 1., 2. a 3. ročníky: příchod v 16. 30 h (třídní schůzka začne cca v 16.40)
  • 4. a 5. ročníky: příchod v 16.45 h (třídní schůzka začne cca v 16.55)
  • 6. a 7. ročníky: příchod v 17.00 h (třídní schůzka začne cca v 17.10)
  • 8. A a 9. ročníky: příchod v 17.15 h (třídní schůzka cca v 17.25)

Třídní schůzka 8. B proběhla v náhradním termínu 7. 6. (ŠVP)

Vzhledem k platným mimořádným opatřením týkajících se organizování akcí ve škole (omezení počtu osob, respirátor, bezinfekčnost) žádáme, aby se na schůzku dostavil pouze jeden ze zákonných zástupců dítěte, byl vybaven respirátorem a svým podpisem na prezenční listině ve třídě potvrdil čestné prohlášení o své bezinfekčnosti.

Pro případnou kontrolu KHS se bezinfekčnost prokazuje některou z možností:

a) negativním testem na covid (PCR test platný 7 dní, antigenní test 3 dny)
b) potvrzením o prodělaném covidu v posledních 180 dnech,
c) potvrzením o očkování (nejméně 22 dní a nejvíce 90 dní po první dávce nebo ukončené očkování).

Pokud budete potřebovat probrat kázeňské či prospěchové záležitosti i s jinými vyučujícími než s TU, domluvte si, prosím, konzultaci předem přímo s nimi.