Seznam přijatých dětí do 1. ročníku

Vážení rodiče,

děkujeme, že jste zvolili pro zahájení školní docházky naši školu a těšíme se na spolupráci s Vámi. První informativní schůzka se uskuteční v červnu, na kterou budete pozváni elektronickou poštou.

Abychom mohli co nejlépe připravit koncepci příštího školního roku a rozřadit děti do tříd, žádáme Vás o informaci, zda Vaše dcera / Váš syn skutečně zahájí školní docházku v naší škole. Informaci prosím zašlete elektronickou poštou – iveta.dvorska@dolakova.cz – a to nejpozději do 19. května 2023. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, neboť počet potvrzených nástupů ovlivní počet tříd i jejich kapacitu.

Velmi děkujeme.

Seznam přijatých žáků do 1. tříd pro školní rok 2023/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *