Obědy od 8. 3. 2021

Všem žákům byly obědy odhlášeny. Od 8. 3. 2021 je možné si oběd po předchozím přihlášení vyzvednout (přihlášení oběda vždy nejpozději předchozí den do 13.45 hod.) do čistě umytých nádob, a to v době od 12.00 do 13.00 hodin. Žádáme rodiče, aby si obědy vyzvedávali žáci; pouze ve výjimečných případech (žák bude mít ještě online hodinu) může oběd vyzvednout zákonný zástupce.

Do budovy školy je možné vstupovat pouze za účelem vyzvednutí oběda v daný čas, a to v RESPIRÁTORU nebo NANO ŠÁTKU/NANO ROUŠKY. Příchozí si při vstupu do školy vydezinfikuje u vchodu ruce, ve škole pak bude dodržovat rozestup 2 m od jiného žáka/ rodiče.

DO ŠKOLNÍCH PROSTOR MAJÍ ZÁKAZ VSTUPU TI, KTEŘÍ MAJÍ PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ COVID NEBO JIM BYLA NAŘÍZENA KARANTÉNA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *