Halloweenské řádění masek

Úterní vyučování si žáci na naší škole zpestřili soutěží o nejlepší halloweenskou masku. Soutěž a organizace proběhla pod záštitou žákovského parlamentu. Nejdříve proběhla třídní kola o volbu nejlepší masky. Poté se vybraní žáci z 1. a 2. stupně sešli ve školní knihovně, kde probíhalo finále. V porotě zasedli členové žákovského parlamentu. Výběr nejlepší masky byl těžký oříšek. Chceme tímto moc poděkovat všem, kteří v úterý dorazili v převleku. Masky byly nádherné, mnohdy vlastnoručně vyráběné. Rádi bychom také vyjádřili díky za zapojení do celé akce učitelskému sboru, panu školníkovi a kuchařkám ze školní jídelny. Děkujeme!

Shrnutí školní soutěže v halloweenských maskách na 1. stupni:

3. místo obsadil: Honza ze 4.A

2. místo obsadil: Vilém z 1.B

1. místo obsadil: Adam ze 2.A

Shrnutí školní soutěže v halloweenských maskách na 2. stupni:

3. místo obsadil: Štěpán z 9.A s maskou vojáka.

2. místo obsadila: dvojmaska padoucha a jeho oběti ztvárněná Aničkou a Markétou ze 7.B

1. místo obsadil: Gríša ze 7.A za svého šíleného farmáře.

Vítězům gratulujeme!

Žákovský parlament

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *