EKO tvoření 5

Ahoj děti,

děkuji všem za krásnou účast v kurzu EKO tvoření. Aktivity probíhaly ve 2. pololetí online a musím napsat, že všechny práce, pokusy a tvoření se povedly skvěle, posílaly jste krásné fotky, příspěvky a vzkazy.

Ráda bych poděkovala také vašim rodičům, kteří mohli pomáhat a posílat. Věřím, že vám aktivity v kurzu EKO tvoření udělaly radost, inspirovaly vás a provázely vás hlavně v nelehkém období, kdy jsme nemohli chodit do školy.

Jste všichni skvělí a ve vašich obrázcích a příspěvcích to bylo znát.

Přeji vám, rodičům i dětem, za nás všechny učitele, abyste si užili krásné sluníčkové prázdniny, odpočinuli si a pozdravovali zázraky přírody všude, kam se podíváte.

Se slunečnou oblohou Šárka Dlohožková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *