EKO tvoření 2

Hezký den všem přátelům přírody!

V březnu děti pracovaly na 2 dobrovolných úkolech a jsem moc ráda, že opět v hojném počtu a ještě k tomu s takovými krásnými výsledky.

Prvním úkolem bylo vytvoření malé domácí METEOROLOGICKÉ STANICE a celý měsíc zapisovat do pracovního listu údaje o teplotě vzduchu a počasí. Pozorovat změny v přírodě v měsíci, kdy se probouzí příroda. V období kolem jarní rovnodennosti.

Jako druhý úkol bylo vyhlášeno JARNÍ KLÍČENÍ aneb malý zahradník. Děti se pokoušely vyklíčit nebo zasadit nějaké semínko, předpěstovat malé rostlinky, které pak mohou vysadit třeba do truhlíku nebo přímo na záhonek zahrádky.

Jsem nadšená z vašich zahradnických pokusů a nádherně zdokumentované práce, ze které je znát radost a pohoda. Všem zúčastněným dětem 1. stupně moc děkuji, mávám a už vymýšlím krásné diplomy za úžasnou práci.

Krásné jarní dny všem.

Šárka Dlohožková

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *