Spouštíme Dolákova Market Place

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

jsme hrdí na naši školu a na lidi v ní. Dolákovka je naše srdcovka a nebojíme se to ukázat světu. Přijde nám fajn mít originální produkty s logem školy a vyjadřovat tím, že patříme ke komunitě ZŠ a MŠ Dolákova. Pojďte být hrdí s námi!

Od pondělí 27. března je dostupný e-shop s merchem školy, kde si můžete zakoupit originální produkty a ukázat tak světu, která škola je ta VAŠE.

E-shop najdete na tomto odkazu: https://mujclub.cz/e-shop-dolakova?klub=klubzsdolakova

Nabídka produktů a barev se bude postupně rozšiřovat. Některé produkty mají minimální množství nákupu – u těch plánujeme nákup formou hromadné „předobjednávky“ přes školu a následnou distribuci mezi žáky.

Věříme, že se Vám produkty s logem naší školy zalíbí, rozšíříte řady našeho Fanclubu a postupně se budeme stále častěji na chodbách ve škole či na ulici potkávat oblečeni v designu „Dolákovky“. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *